LÄBI OBJEKTIIVI: HARKU VALLA LOODUSEST

-

Veebruari algusest on Tabasalu Disainipoes avatud Marko Poolametsa loodusfoto näitus  “Läbi objektiivi: Harku valla loodusest”. 

Näitust inspireeris looma kauaoodatud Sõrve looduskaitseala tulek.

Marko Poolamets on loodusgiid ja fotograaf, kes veedab looduses kaameraga pikki tunde ja päevi, et tabada imelisi hetki. Kohad, mida fotograaf kaadrisse jäädvustab, on meie oma lähiümbruses – ümberkaudsed metsad, niidud, rannikualad, meri. Ja mitte ainult kohad, vaid loomad ja linnud, kes meie aladel elavad ja pesitsevad.

Fotograaf oma tööst:

Olen elanud Harku vallas alates 2001 aastast ning kohalik loodus ja selle käekäik on alati mulle olulised olnud. Looduses viibides giidina või loodust pildistades on mulle tähtis, et metsas viibimine ei sega sealsete elanike tavapärast elurütmi ja pilt sünniks loodust minimaalselt häirides. Sõrve kaitsealal, aga ka teistel valla loodusaladel on säilinud arvestatav liigirikkus ning pakub avastamist nii mulle endale kui loodushuvilistele keda aeg ajalt metsa viin. Sügavam huvi on mul lindude vastu, eriti kakulised ja haugaslased. Aegade jooksul on olnud õnne kohata või pildile saada olulisemat osa Eesti imetajatest. Näitus on kõigest üksikud kaadrid aastate jooksul püütud hetkedest ja loodan, et need kutsuvad vaatajaid avastama kohalikku loodust.

Näitusel on ülal 20 suuremõõtmelist fotot. Kõiki pilte on võimalik ka osta.

Näitus on Tabasalu Disainipoes ülal kuni 16. märtsini 2024.

Eelmine
STIILNE AASTAVAHETUS EESTI DISAINIGA
Järgmine
ALICE IMEDEMAA TABASALU DISAINIPOES

Lisa kommentaar

Email again: