STIILNE AASTAVAHETUS EESTI DISAINIGA

-
Peagi saabub aastavahetus. Aeg, mil särama löövad rõõm, ootused ja meeleolukad peod. Pidulikel hetkedel nõuavad erilist tähelepanu detailid. Elegantses võtmes ägedaid aksessuaare meestele ja naistele leiad Tabasalu Disainipoe valikust.

Seekord räägime, mida on pakkuda Eesti disainil MEESTE jaoks, kes soovivad astuda uude aastasse julge ja väärika stiiliga. Eesti disain pakub ainulaadset kombinatsiooni moest, funktsionaalsusest ja kvaliteedist.

Ajatult elegantne, unikaalne ja isikupärane KIKILIPS.
Kui oled valinud pidulikuks õhtuks õige triiksärgi või lausa ülikonna, siis ei tasu unustada väärilisi detaile. Aksessuaarid mängivad tähtsatel sündmusel olulist rolli. Eesti disainerite looming pakub meestele mitmekesiseid valikuid, mis rõhutavad kandja isikupära. Kikilips lisab värvi ja sarmi igale riietusele, muutes välimuse stiilseks ja tähelepanuväärseks. 

BSURDI tootevalikust leiad pilkupüüdvaid aksessuaare, mis teenivad sind nii peomeeleolus kui argipäevas. Rohkem valikut leiad E-POEST.


Astudes uude aastasse, anna endale võimalus särada ja peegeldada oma ainulaadsust. Vali kodumaised disainipärlid, mis toovad esile sinu isikupära ja muudavad aastavahetuse hetkeks, mida mäletad veel kaua. 

Olgu uus aasta täis rõõmu, õnne ja stiili!

Eelmine
E-POOD AVATUD!
Järgmine
LÄBI OBJEKTIIVI: HARKU VALLA LOODUSEST

Lisa kommentaar

Email again: