Viive Noor on silmapaistev Eesti graafikakunstnik, kelle looming on jätnud jälje nii kohalikule kui ka rahvusvahelisele kunstimaastikule. Kunstniku loometöö on pälvinud tunnustust mitmel rahvusvahelisel näitusel ning tema teoseid leidub mitmete kunstikogude koosseisus. Noor on osalenud arvukatel näitustel nii Eestis kui ka välismaal, tuues oma unikaalse kunstilise käekirja erinevatele platvormidele.

Tabasalu Disainipoest võid leida laias valikus Viive Noore loomingut nii raamitud seinapiltide kui ka postkaartide näol.


Viive Noor

Tema varajane huvi graafika vastu sai alguse juba koolipõlves ning on tänaseks arenenud mitmekülgseks kunstiloominguks. Kunstiteosed kajastavad tema sügavat mõtlemist ja tundlikku suhtumist maailma. Tema graafikas on sageli näha mitmekihilisust ja sümbolismi, mis kutsub vaatajat mõtisklema ning avastama uusi tähendusi. Noor on eksperimenteerinud erinevate tehnikate ja materjalidega, luues nii traditsioonilisi trükiseid kui ka kaasaegseid digitaalseid töid.


Viive Noor on mitte ainult andekas kunstnik, vaid ka aktiivne kunstielu edendaja. Ta on osalenud erinevates kunstiorganisatsioonides ja kunstiprojektides, jagades oma teadmisi ja kogemusi kunstivaldkonnas. Tema panus Eesti graafikakunsti arengusse on hindamatu, kujundades kaasaegset kunstimaastikku ja jättes endast maha pärandi, mis inspireerib tulevasi põlvkondi.