Meigas on korraldanud 4 isiknäitust kellade kollektsioonidega, ajanäitajaid on ta kujundanud erinevatest materjalidest.  Tabasalu Disainipoes eksponeeritud seinakellad on valmistatud vastupidavast  Corian® komposiitmaterjalist, mis sisaldab vaid looduslikke mineraale ja akrüülkiude.
Igal kellal on oma kultuurilooline sõnum.

Leonardo Meigas

Leonardo Meigas on kujundanud mööblit, näituseid ja muuseumiekspositsioone, loonud visuaalteabe kontsepte ja tunnusgraafikat ning tegelenud tootedisainiga. Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Disainerite Liidu liige.

Mõned nopped Eesti ühe tippdisaineri loometeest:

Meigas on oma loomingus alati keskendunud aja erinevatele mõistetele ja tähendusele. Aastatuhande vahetusel pälvis BBC kaudu ka ülemaailmset tähelepanu suurprojekt “AEG“, mis ühendas Tallinnas Vabaduse väljakule püstitatud Meigase loodud valgusinstallatsiooni, Sven Grünbergi loodud muusikatausta ja modernset laserkunsti.

Meigase loodud tööstusjääkide taaskasutusbrändi Uprolls sarjas valminud istmeid kasutati Eesti paviljonis EXPO Milano 2015. Iste „Katarina“ võitis 2020  aastal tugitoolide kategoorias USA-s disainiauhinna „SIT Furniture Design Award“.

Ta kujundas 2021 Veneetsia disainibiennaalil Eestit esindanud ringdisaini näituse „Second Chance“ („Teine võimalus“) ning 2022 Euroopa Disainipealinnas Valencias Eestit esindanud näituse.

Leonardo Meigas: “Disain on paljude selliste erialade ühisnimetaja, mis tegelevad meie uuenevate vajadustega. Need on ajas kiiresti muutavad. Disain ongi täiesti ajalik tegevusala. Mood, stiil, bränd, trend - need on tuntud mõisted, mille kaudu me tajume erinevaid ajastuid”.