Hyrv ehted on rafineeritud ja kaasaegsed. Käekirja omapära seisneb põhjamaise tunnetuse ja vormide ühendamises slaavi kultuuri mõjutustega.

Brändi ehteid kannab ka Eesti endine Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Hyrv

Hyrv ehk eesti keeles hirv tuleneb brändi loovjuhi ja asutaja Kateryna Pishoni hüüdnimest, mille talle koolikaaslased panid tema väljanägemise tõttu. Ouline on hirve kui looma mütoloogiline tähendus Põhjamaade vanades kultuurides – hirv toob head õnne ning harmooniat. Hirve nägemist peetakse heaks endeks.  

Hyrv ehete disaini iseloomustavad loodusest inspireeritud skulpturaalsed puhtad vormid, minimalism ning materjalide jätkusuutlik kasutamine.
2018 aastal osaleti Ameerika Ühendriikides kõrgelt hinnatud juveelimessil JCK Las Vegas, kus  kollektsioon “Coco” pälvis esimese koha. Juunis 2020 võideti rahvusvahelisel juveliiride võistlusel esikoht Namiibia turmaliiniga sõrmuse disiani eest.

Ehteid luues mõeldakse esmajoones nende kandjale ja tema unikaalsetele omadustele. Igal ehtel on taustalugu, mis annab loomeprotsessile oma hinge. Hyrv kasutab vaid naturaalkive ning taaskasutatud hõbedat, eritellimuste puhul kulda. Ainukese brändina Eestis tuuakse maale ning kasutatakse oma ehetes kõrgekvaliteedilisi Jaapani Akoya merepärleid.