TERE SUVI

-
Aeg nautida ja olla! Päikeselised suveilmad meelitavad õues olema. Millal siis veel? Looduses on kõike külluses – valgust, soojust, lilli ja rohelust (praegu küll paiguti ka kollast ja kõrbevärvi). Tee õuesviibimine meeldivaks ja meeleolukaks. Mõnusat olemist ja meeleolu aitavad luua esemed, millega end ümbritsed.
Piknikul on kõige aluseks mugav ja vastupidav piknikutekk.
Kui see on kaunis ja pilkupüüdev, on eriline meeleolu juba peaaegu loodud. Disainipoest leiad originaalsed piknikutekid, mis on kujundatud Johann Köleri kuulsa teose “Truu valvur” põhjal. Piknikuteki mõõdud on 145 x 160 cm, alumine kiht on niiskuskindlast materjalist.

Kärbsed tüütavad? 
Värvilised klaasist kärbsepüüdjad mõjuvad iluasjana, kuid on tõhusaks abivahendiks kärbeste püüdmisel. Klaasist kärbsepüüdjad olid Eesti taludes kasutusel juba 19. sajandi lõpust, neid valmistasid nt Meleski ja Lorupi klaasivabrikud. Tule ja uuri poes lähemalt!

Unemask aitab uinuda                                                                                         Aasta kõige valgemal ajal teeb magamise mõnusamaks unemask. Pehme, 100% siidist käsitööna valminud unemask on mugav kotti pista ja kaasa võtta, kuhu iganes puhkama lähed.

Eelmine
KINKEKAART Kingi killuke kunsti!
Järgmine
MEELEOLUKAS TABASALU PÄEV 

Lisa kommentaar

Email again: